Chcesz poznać pełną ofertę?
Napisz lub zadzwoń:
biuro@mlspoland.pl
tel. 665 700 128
MLS Poland

O nas

     Terminal kontenerowy w Łapach k/Białegostoku to pierwszy obiekt tego typu w północno-wschodniej Polsce. Koncepcja powstała w związku z coraz większym zapotrzebowaniem oraz zainteresowaniem usługami intermodalnymi w Polsce i województwie podlaskim.

     Firma KONTRAST działająca na rynku nieprzerwanie od 1990 roku jako pierwsza podjęła się realizacji tego typu inwestycji w tej części kraju. Jako nowo powstała spółka MLS Poland ma na celu świadczyć najwyższej jakości usługi w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej z wykorzystaniem transportu intermodalnego, logistyki, magazynowania, obsługi celnej oraz organizacji innych usług towarzyszących wymianie handlowej i transportowi ładunków w kraju i zagranicą. Oferta obejmuję organizowanie całego łańcucha dostaw począwszy od odebrania kontenera ze wskazanej lokalizacji poprzez między innymi odprawy celne i ewentualne przeładunki przy zachowaniu najszybszych, najtańszych i najskuteczniejszych środków transportu w celu ostatecznego dostarczenia ładunku pod drzwi klienta. Dzięki tego typu rozwiązaniom jako jedna z pierwszych w kraju wychodzi tak szeroko na potrzeby klientów.
   
     W IV kwartale 2013 roku firma rozpocznie swoją działalność operacyjną, terminal kontenerowy w Łapach k/Białegostoku do końca 2013 roku chce udostępnić swoim klientom do użytku centrum logistyczne, w skład którego wejdzie:
     -Utwardzony plac z możliwością składowania 800 TEU (docelowo 2 500 TEU)
     -Magazyn klasy A o powierzchni - 12 000m2 i wysokości składowania 10m
     -Terminal kontenerowy bezpośrednio przy linii kolejowej E75 z 3 torami kolejowymi
     -Szereg innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią i ograniczą koszty procesów logistycznych

Współpracujemy z
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 MLS Poland
Zamknij

Dziękujemy!

Za przyłączenie się do newslettera

Państwa formularz został poprawnie wysłany. Polecamy dział ciekawych artykułów gdzie mogą Państwo znaleźć wiele odpowiedzi na nurtujące pytania.

Dziękujemy!

Twój adres e-mail został wypisany

Pamiętaj, że zawsze możesz wrócić do nas dodając swój adres e-mail spowrotem.

Mamy taką nadzieję. ;-)

Wystąpił błąd!

Adres podany przez Ciebie jest nieprawidłowy

Prosimy poprawić wymagane pola, a następnie spróbować ponownie.